Vozový park

Bobcat E50

Locust 903 + speed


Locust 903 + speed

MAN 12T


Wacker Neuson 38Z3

Wacker neuson 38z3

Wacker Neuson 38Z3

příslušenství: Svahovací lžíce 140cm,vrtací zařízení, lžíce pro výkopy o šířích 30,40,50,60,70,80,90

Bobcat E10 mikrobagr

Pro rozšíření rozsahu zemních prací, jseme ke spokojenosti zákazníkům vyšli vstříct. A to dalším modelem bagru, který je neskutečným pomocníkem, především do míst, kde se nedá s větčí technikou dostat. Práci která by se jinak musela odvádět ručně se tak hravě zvládne strojem i v těch nejmenších prostorách. Jeho šíře pouhých 710mm tak umožní dostat se vpodstatě kdekoliv. Projede brankou, dveřmi, nezi stromy na zahradě. Je to neskutečný pomocník doma na zahradě i na stavbě. Pro zvýšení jeho stability je podvozek možno rozšířit na 1121mm což dodává stroji velmi dobrou stabilitu v dané váhové kategorii. I přes jeho malé rozměry lze kopat rýhy či hloubit jámy a zářezy až do hloubky 1800mm a s hydraulicky naklápěnou svahovací lžíci je úprava terénu hračka. Tento stroj je možno také vybavit bouracím kladivem, rovněž skvělým pomocníkem. Robusní ochranný rám stroje, zaručuje bezpečnost obsluze. Lze jej rovněž snadno sklopit, aby tak nebránil průjezdu ve snížených prostorách. Takto sklopený rám nikoli nebrání v práci se s torjem s tzv. nulovým přesahem zádě, při maximálně rozšířeném podvozku stroje. Bagr je také vybaven hydraulickým okruhem pro přídavná zařízení. Podvozek bagru, respektive hadice jsou chráněný pancéřováním, aby nedošlo k jejich poškození při práci v náročných podnímkách.

Vibrační deska LUMAG

Pro hutnění zemin, živičných vrstev, zámkové dlažby pěchování zeminy v zahradách, opravy cest a další terénní práce. Je rovněž vhodný pro práce ve stísněných prostorech, jako jsou úzké výkopy nebo podél základů, zdí či podpěrných pilířů.

Vibrační deska vibrační pěch Wacker Neuson BS 60-2i

Vhodné pro pěchování zrnitých, smíšených a soudržných zemin. Pěchování zásypů kolem základů a forem , pěchování podloží pod patním zdivem a příprava podloží betonážních prací , jako jsou panely , chodníky a kanály .Příprava podloží a pěchování zeminy kolem potrubí a nad ním , pěchování zeminy výkopů pro kabelová a potrubní vedení a pěchování zeminy kolem stožárů vedení .Příprava podloží pod živičné směsi pro opravy silnic a chodníků .

Vibrační deska Wacker Neuson DPU 3750

Tento model s odstředivou silou 37 kN patří k výkonným univerzálům pro zámkovou dlažbu, zahradní a terénní stavby i pro opravy v ulicích, na cestách a parkovištích. S integrovaným robustním podvozkem čímž nabízí jedinečnou mobilitu na stavbě. Díky kompaktního designu a velké obratnosti je tato vibrační deska ideální pro hutnění příkopů, chodníků a jiných zúžených oblastí v profesionálním dlouhodobém provozu.

Řezačka spár Wacker Neuson

Svou robusní kontrukcí, dovádí skvělou práci pří řezání asfaltu či betonu a to do hlouby až 14,5cm

Jádrová vrtačka

Pro zvýšení profesionality naších prací zhotovujeme navrtávky metodou - jádrové vrtání, které zajišťuje přesné zhotovené díry.